Sākums Kubla lietošana Kubla cenas Foto Kā mūs atrast Laivu noma Galdniecība ENG LV

 

 

Trofeju paliktņi

Skaisti medījumu trofeju paliktņi katra mednieka guvuma cildināšanai. Skaisti izcels un papildinās gan staltbrieža ragus, gan stirnu buka žuburīšus, gan arī meža cūku ilkņus un bebra galvaskausu.  Paliktņi no dažādām koku sugām un toņu apdarēm. Iespēja izgatavot trofeju paliktņus atbilstoši klienta vēlmēm.

Cena ar apdari sākot no 10 Eur/gab.

              

 

Mazmājiņas

Priedes un egles koka mazmājiņas lauku viensētām, vasarnīcām, lauku dārziem, pirtīm un viesu mājām. Izgatavotas Pārgaujas novadā, Cēsu pusē, Vidzemē. Sausās koka tualetes ir ļoti vienkāršas un lētas. Tualetes jumta materiāls - trapecveida profila alumīnija un cinka sakausējuma plātne (sarkana vai bezkrāsaina). Ērts rokturis vāka nocelšanai un mazmājiņas durvju atvēršanai. Viegli uzstādīt jebkurā vietā uz 2 pamata balstiem. Nodrošinām arī transportu. Mazmājiņas izgatavotas no 21 mm bieziem skuju koku dēļiem. 21 mm biezu sienu konstrukcija nodrošinās būdiņas papildus ilgizturību.

Nekrāsotas tualetes cena 310 Eur

Mazmājiņas apstrāde ar antiseptiķi, kas nodrošina paaugstinātu bioloģisko noturību un neaizkrāso koksnes tekstūru 20 Eur. Pieejams dzeltens un gaiši brūns un pelēks antricīta tonis. Skatiet bildes zemāk.

 

   

bruna koka mazmajina Gaisi bruna tualete letas koka tualetes biologiska tualete

Darza tualetes cena tualetes no koka

 

 

 

ZS "Jaunlūplēži"

Raiskuma pagasts,

Pārgaujas novads,

LV4146

Tālr.:29217749;

        26114644

info@garainis.lv

Koka tualetes, sausās tualetes, cenas, mazmājiņas, lauku tualetes, ķemertiņi, ražošana, cena, tualešu ražošana

Dzivnieku trofeju un ragu paliktņi, briežū, stirnu buku, aļņu ragu koka paliktņi

© z/s Jaunlūplēži 2007

Karstie koka kubli baļļas karstie kubli